jaimojewlosowedylematy

ogólnie o włosach

O czym obecnie myślę w związku z moimi włosami :)

Wspominałam już w innym wpisie o tych kapsułkach, ale dzisiaj mama mi je kupiła :) Na promocji w aptece Ziko za 17,99zł...

Od jutra zaczynam je stosować. Starczą mi na 50 dni więc po tym czasie opisze efekty ich działania :)

A oto one:

Zdjęcie0574.jpg

Oprócz tego byłam dziś u dermatologa i moja pani dermatolog powiedziała żebym kupiła sobie lotion do włosów Novophane, który podobno ma mi zrobić z włosami jakieś cuda..Ale na razie tego nie będę kupować bo mam już dużo innych rzeczy do kupienia :)

Zapomniałam, ostatnio napisać, że przed ścięciem włosów je zmierzyłam i wyszło, że moje włosy mają 46cm. Dzisiaj zmierzyłam je znowu i wyszło, że mają 40cm.Ciężko mi uwierzyć w to, że niby ubyło mi 6cm więc chyba źle je zmierzyłam...

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień czyli miesiąc w którym zaczynam wracać do swojego naturalnego koloru. Jednak na początek robię brąz w innym odcieniu niż mój naturalny :) Znalazłam jak na razie dwie farby, które bardzo mi się podobają i dzisiaj będą w Rossmannie im się przyjrzałam :)

Pierwsza:

garnier-color-naturals-farba-do-wlosow-4-3-zloty-braz.jpg

Na zdjęciu wygląda bardzo fajnie, ale "na żywo" niestety jest za jasna moim zdaniem i boję się, że na moich włosach wyszłaby jakaś ruda..

Druga:

garnier-color-naturals-farba-do-wlosow-4-15-mrozny-kasztan.jpg

Ta farba podobała mi sie już dawno, ale wtedy ciemne kolory omijałam szerokim łukiem :) Najlepsze jest to, że najbardziej przemawia do mnie to,że ta modelka na opakowaniu jest taka śliczna :P I "na żywo" nie jest ani za jasna ani za ciemna więc chyba postawie na nią...Ale się boję strasznie..

Możliwe, że jeszcze zmienię zdanie, bo jak wiadomo kobieta zmienną jest, ale póki co najbardziej jestem za tą drugą farbą. Wybrałam garniera bo chyba jest najbezpieczniejszy z tych tańszych farb :)

Chciałabym w końcu zobaczyć jakieś komentarze na temat tego co pisze, a tu cisza...

 

zBLOGowani.pl
Blogi